W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Dwa złota Piłkarskich Nadziei w Zakopanem

Świetnie zaprezentowały się  zespoły stowarzyszenia AP Piłkarskie Nadzieje w turnieju o Puchar Lata rozegranym na obiektach API w Zakopanem. Mielczanie zgłosiły do turnieju cztery ekipy po dwie drużyny w roczniku 2009 i 2011.

Orliki (2011) po rozegraniu 8 meczy zajęli pierwsze i drugie miejsce (na 12 drużyn), a młodzicy w gronie 24 drużyn z całej Polski pierwsze i czwarte. Wyróżnienia indywidualne otrzymali Miłosz Zaręba i Piotr Babula – orliki, Mateusz Pitek, Emil Ziobroń – młodzicy. Królami strzelców w obu turniejach zostali bracia Ziobroniowie Adam (2011) i Emil (2009).

A tak turniej podsumowuje trener Paweł Irla „Wyjazd do Zakopanego potraktowaliśmy jako formę przygotowań do zbliżającego się sezonu, a także jako wyjazd integracyjny szczególnie dla dzieci z rocznika 2011, które to już 1 września zostaną uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego Stal Mielec. Podczas tygodniowego pobytu mięliśmy okazję zmierzyć się z drużynami z którymi na codzień nie gramy min. Kotwica Kołobrzeg, Jantar Ustka, MKS Żory oraz rywalami z Krakowa, Ostrowca Św. czy Zakopanego. Poza wynikiem cieszy gra zarówno zespołowa jak i indywidualna, a także to, że każdy z uczestników wyjazdu rozegrał swoje minuty podczas tego tygodnia.”

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

sw 17 sierpnia 2021 (wtorek) at 15:04

haha brawo Emil i Adam

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa