W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Dwaj bracia odpowiedzą za posiadanie marihuany

Efektem policyjnej interwencji, dotyczącej zakłócania porządku publicznego, było zatrzymanie dwóch braci. Mężczyźni, w wieku 19 i 21 lat, podejrzani są o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili, w odzieży obu mężczyzn, zawiniątka z suszem. Tester narkotykowy potwierdził, że jest to marihuana.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Policjanci podjęli interwencję na ul. Biernackiego w Mielcu, po zgłoszeniu od mieszkańców, że grupa osób w tym miejscu hałasuje i pije alkohol. Funkcjonariusze wylegitymowali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 22 lat.

Podejrzenia policjantów wzbudziło nerwowe zachowanie dwóch legitymowanych. Funkcjonariusze, podczas kontroli osobistej, ujawnili w saszetce jednego z mężczyzn kilka zawiniątek z suszem. U drugiego w odzieży ujawnili zawiniątko z suszem. Okazało się, że mężczyźni to bracia. Obaj twierdzili, że zawiniątka znaleźli.

Zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Mają 19 i 21 lat, są mieszkańcami Mielca. Badanie policyjnym testem potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana. Po wykonaniu niezbędnych czynności, funkcjonariusze przedstawili podejrzanym zarzut posiadania narkotyków.

Za posiadanie substancji zabronionych polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ukradł rower, który stał przed wejściem do Urzędu Pracy

Wiadomości Mielec

Poszukiwany mężczyzna trafił do zakładu karnego

Wiadomości Mielec

Znaleziono granat w ogródku

Wiadomości Mielec

4 komentarze

Ziobro420 28 kwietnia 2020 (wtorek) at 20:47

Kodeina opioid, w ogranizmie po tym jest morfina,legalna 24h jak piwo,a za gram zioła mniej szkodliwego niz alkohol grozą trzy lata….w jakim syfie my zyjemy.

Odpowiedz
Wolne konopie 29 kwietnia 2020 (środa) at 16:00

To jest patologia, lepiej pić i bić, za to nic nikomu nie grozi

Odpowiedz
Kebab 30 kwietnia 2020 (czwartek) at 14:33

Brawo policja! Nie koks, nie amfetamina ale sprzyjająca naturze trawka! Teraz czuję się bezpiecznie! Policja wy nie jesteście policja tylko pośmiewisko!

Odpowiedz
Ja 30 kwietnia 2020 (czwartek) at 16:55

Haha brawo, policyjna obława na ogromne ilości nielegalnych substancji 😀

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa