Dwie bramki w siedmiu meczach. FKS Stal Mielec – Piast Gliwice 0 : 2 [FOTO, VIDEO]

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Piastem Gliwice toczyła się pod dyktando Piasta, który grając wysokim pressingiem, stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji, po jednej z nich piłka trafiła w poprzeczkę Stali.

Mielczanie próbowali grać z kontry, jednak akcje te kończyły się przed polem karnym Piasta Gliwice. Pod koniec meczu Stal się przebudziła i po jednym z rzutów wolnych piłka trafiła w słupek, jednak strzał ten nie został uznany z uwagi na zbyt wczesne wyjście z muru zawodnika Piasta. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem.

Druga połowa meczu zakończyła się zwycięstwem Piasta Gliwice, który przez cały mecz był drużyną bardziej aktywną. Gra Piasta wysokim pressingiem wybiła całkowicie z rytmu meczowego Stal, która nie potrafiła znaleźć sposobu na strzelenie bramki. Dla Piasta bramki padły po rzucie karnym oraz po jednej z kontr pod koniec meczu. Niestety pozostał niesmak, ale wiara jest, że w końcu Stał się przełamie i wygra pierwszy mecz w rundzie wiosennej.

Mecz pomiędzy Stalą Mielec a Piastem Gliwice zakończył się wynikiem 0:2.

FKS Stal Mielec – Piast Gliwice 0 : 2 (0:0)