W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport

Dwóch młodych graczy w Stali Mielec [VIDEO]

Kolejne wzmocnienie PGE FKS Stali Mielec. Do drużyny Adama Majewskiego dołączył Wiktor Kłos, który ostatnio grał w Stali Rzeszów oraz Eryk Galara z Siarki Tarnobrzeg. Obaj posiadają status młodzieżowca, bo urodzili się w 2000 roku.

Pozyskani młodzieżowcy to nie pierwsze wzmocnienia. Pod koniec czerwca kontrakt z klubem podpisał 31-letni Marcin Budziński.

Eryk Galara z klubem związał się rocznym kontraktem, (ur. 23.12.2000) występuje na pozycji środkowego pomocnika. Jest wychowankiem klubu Dunajec Nowy Sącz, skąd w wieku 13 lat przeniósł się do słynącej z dobrego szkolenia Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Następnie występował także w zespołach młodzieżowych Polonii Warszawa.

W 2018 roku trafił na Podkarpacie, a dokładnie do Siarki Tarnobrzeg, którą prowadził wówczas Włodzimierz Gąsior. To właśnie u naszego byłego trenera Galara zaliczył swój debiut w seniorskiej piłce. Łącznie w Siarce – na poziomie drugiej ligi – zagrał w 36 spotkaniach.

YouTube player

Wiktor Kłos (ur. 21.01.2000) jest wychowankiem Orła Przeworsk. Dość szybko jednak, bo już w wieku 14 lat przeniósł się do drużyn młodzieżowych Legii Warszawa. Po kilku latach w stolicy postanowił skorzystać z oferty Motoru Lublin, gdzie grał w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Sezon 2019/2020 był dla Wiktora pierwszym w seniorskiej piłce. Wówczas trafił do Wólczanki Wólka Pełkińska, skąd po dobrej rundzie został sprowadzony przez Stal Rzeszów.

W Stali Rzeszów przez półtora roku wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie i notował bardzo solidne liczby. W 44 meczach zdobył 3 gole i zaliczył 11 asyst.

Z klubem związał się także rocznym kontraktem.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa