W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Dwóch zawodników dołączy do SPR Stal Mielec

W poprzednim tygodniu SPR uzyskała dziką kartę dzięki, której nadal będzie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trwa budowa nowej ekipy i kompletowaniu składu. Igor Graczyk dołączy do SPR Stal Mielec

Urodzony 15.04.2002 r. w Ostródzie Igor Graczyk zagra w SPR Stal Mielec na pozycji rozgrywającego.

Klubem macierzystym zawodnika jest KS Szczypiorniak Olsztyn.

Od 2018 roku uczęszczał do SMS Kielce. W tym czasie Związek Piłki Ręcznej powołał osiemnastu zawodników kadry narodowej Juniorów Młodszych , w tym Igora, na konsultację szkoleniową oraz Turniej Nadziei Olimpijskich.

W 2020 roku Igor wziął udział w zgrupowaniu kadry narodowej prowadzonej przez Artura Markowskiego. Następnie z reprezentacją Juniorów pojechał na Węgry na turniej towarzyski Balatonfured.

W 2020 roku wraz ze swoja drużyną macierzystą KS Szczypiorniak Olsztyn zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów, zostając MVP turnieju.

Igor zagra w naszej drużynie z numerem 17.

Dawid Ruhnke w sezonie 2021/2022 zasili szeregi Biało-Niebieskich.

Urodzony 15 lutego 2003 roku w Koszalinie.

Dawid rozpoczął trenowanie piłki ręcznej wszkole podstawowej, do której uczęszczał. Od najmłodszych lat wykazywał ogromny talent, dlatego w 2018 roku rozpoczął naukę w SMS ZPRP Kielce, gdzie pod okiem  m.in. Sławomira Szmala czy Mariusza Jurasika szlifował swoje umiejętności. Zaowocowało to powołaniem do kadry narodowej w kategorii Junior Młodszy.

W SPR Stal Mielec Dawid zagra na pozycji prawoskrzydłowego, ale w razie potrzeby, równie dobrze sprawdzi się w prawym rozegraniu. W naszej drużynie zagra z numerem 9.

Witamy w drużynie i życzymy samych sukcesów w SPR Stal Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa