W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dyrektor z Banku Gospodarstwa Krajowego w Urzędzie Gminy Wadowice Górne

Gmina Wadowice Górne, jako jedna z pierwszych w województwie, przy współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego realizuje inwestycje w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych – I nabór.

Budowany jest zbiornik wody czystej oraz sieć kanalizacji sanitarnej.

14 czerwca, o zasadach dotyczących kwestii formalno-technicznych wydatkowania oraz rozliczenia pozyskanych środków Wójt Gminy Wadowice Górne – Michał Deptuła oraz Stanisława Skrzyniarz – Skarbnik Gminy, rozmawiali z Piotrem Olszówką – Dyrektorem ds. Rozwoju Relacji Społecznych Departamentu Współpracy z Interesariuszami Banku Gospodarstwa Krajowego.

Jak mówi Wójt Gminy – Michał Deptuła, – pozyskane środki przyczyniają się do rozwoju potencjału gospodarczego gminy. Inwestowanie w gospodarkę wodno-ściekową jest priorytetem, więc każda złotówka wydatkowana na ten cel zwróci się w postaci czystego środowiska.

Współpraca z Bankiem Gospodarstwa Krajowego układa się bardzo dobrze, a przed nami wielkie inwestycje drogowe oraz budowa PSZOKu – uzupełnia Wójt.

Po spotkaniu udano się na miejsce budowy zbiornika na wodę w Wadowicach Górnych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa