W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka

Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu odbędzie się w piątek, 3 listopada 2017 r. o godz. 17.00 w Filii nr 6 przy ul. Tańskiego 4a.

Podczas spotkania czytamy i dyskutujemy o książce Barbary Kosmowskiej Obronić królową. Greta przyjeżdża do małego miasteczka, gdzie ma zamieszkać z dawno niewidzianym ojcem i jego nową rodziną. I choć macocha jest chłodna jak zimne ognie, a ojciec rozkojarzony i zagubiony, to już mała Lilka, siostra przyrodnia dziewczyny, okazuje się prawdziwą wymiataczką smutków.

No i jest jeszcze Igor. Chłopak inny niż wszyscy, który, tak się dziwnie składa, odkąd poznał Gretę, trzyma pod poduszką parę tomików wierszy… Ale o Igora walczy jak lwica Milena, piękna, inteligentna, dobra i wrażliwa koleżanka z klasy… Pytanie tylko, czy Milena naprawdę jest chodzącym ideałem… i co uczyni z tragiczną tajemnicą Grety. Czy sympatia małego miasteczka wobec „nowej” runie nagle jak domek z kart? Przyjdź i posłuchaj – czytanie jest fajne!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży w Filii nr 6 przy ul. Tańskiego 4 a. Dyskutować będziemy o książce: „Obronić Królową” – B. Kosmowska.

3 listopada 2017 r. (piątek) godzina 17:00.

Nie musisz przeczytać książki, po prostu przyjdź i zobacz, posłuchaj, wciągnij się w tę atmosferę. ZAPRASZAMY !!!

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Gala konkursu – „Komputer dla Najlepszego” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa