W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

[Dziad Borowy o Fotografii] II „Fotografia o Wschodzie Słońca | Kamionka” [FOTO, VIDEO]

Witajcie Kochani!
 
Wiele można by dyskutować na tamat wyższości wschodów nad zachodami i vice versa …. Ten klimat i magiczna atmosfera panująca o tej porze dnia wprowadza nas w pewien specyficzny trans, w pewien tok naszego dnia.
 
Światło, ciepłe promienie, barwy – wszystko zdaje się inne, magiczne i wyjątkowe. Mgły rozświetlone wschodzącym słońcem, długie cienie, które to z każdą minutą stają się coraz krótsze – wszystko to napędza nas i budzi na resztę dnia. 

O wschodzie, a raczej już o brzasku podświadomie wiemy, że to początek. Początek czegoś nowego, start zamarłego nocą czasu, narodziny dalszej części naszego życia …..
 
 
01
 
 
02
 
 
03
 
 
W fotografii poszukuje się światła, maluje się światłem i to ono odgrywa w niej najważniejszą rolę.
Osobiście uwielbiam fotografować o wschodzie słońca. Za pomocą aparatu „przelewać” na papier, czy cyfrowy obraz … Ukazywać tą magię, ten czar i tą piękną porę dnia.
 
 
 
Posłuchajcie, jak to u mnie wygląda
Odcinek II
„FOTOGRAFIA O WSCHODZIE SŁOŃCA | KAMIONKA”
 
 

 
 
Kochani serdecznie zapraszam Was do subskrypcji mojego kanału na youtube, na moją stronę internetową oraz na facebook’a i instagrama.
strona internetowa: http://www.skrawkipuszczy.pl
 
 
Pozdrawiam Was Gorąco i do następnego!
Grzegorz Radosław Maziarski
 
 
04
 
 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa