W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Działania „Bądź przyjaznym kierowcą” z udziałem policjantów

Policjanci mieleckiej drogówki wspierali dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  im. św. Jadwigi Królowej w Mielcu, biorąc udział w zainicjowanych przez placówkę działaniach pod nazwą „Bądź przyjaznym kierowcą”. Działania miały na celu przypomnienie kierującym o zwracaniu szczególnej uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych.

 


Wczoraj przed południem policjanci mieleckiej drogówki wraz z dziećmi i opiekunami z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mielcu przy  ulicy Partyzantów Urszula Kolanoprowadzili akcję „BĄDŹ PRZYJAZNYM KIEROWCĄ”. Inicjatorem i pomysłodawcą akcji jest Pani Urszula Kolano, która od lat zaprasza do udziału w  działaniach mieleckich policjantów.

Policjanci wraz z dziećmi informowali kierowców o głównych celach akcji i apelowali do właścicieli pojazdów o zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci poruszające się po drodze.

Kierowcy miło zaskoczeni powodem zatrzymania do kontroli drogowej, otrzymywali od dzieci kolorowe baloniki oraz ulotki z głównymi hasłami akcji.

 

jojo

 

kmllm

 

niii

 

oooo

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa