W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Działania ”Bezpieczny Navigator 2018” [FOTO]

Mieleccy policjanci przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z personelem i pracownikami galerii handlowej. Podczas spotkania odtworzony został film przedstawiający atak nożownika w miejscu publicznym a także została przeprowadzona symulacja zatrzymania niebezpiecznego przestępcy.

Z uwagi na stwierdzone zagrożenia w galeriach handlowych i tego typu obiektach na terenie kraju administracja mieleckiej galerii zainicjowała projekt „Bezpieczny Navigator 2018”. W projekt włączyła się Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, której funkcjonariusze podczas specjalnego zebrania z udziałem personelu sklepów przeprowadzili spotkanie profilaktyczne.

Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo pracowników i innych osób znajdujących się w galerii na wypadek ataku terrorystycznego lub pojawienia się napastnika z niebezpiecznym narzędziem, zagrażającego zdrowiu lub życiu osób postronnych.

Kolejnym punktem spotkania była symulacja zatrzymania tak zwanego „aktywnego strzelca” przeprowadzona przez grupę realizacyjną Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Podczas spotkania pracownicy oraz personel zostali poinstruowani jak zachować się w zademonstrowanej przez policjantów sytuacji.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa