W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dzieci miały bezpieczne ferie [FOTO]

Pomimo, że tegoroczne ferie wyglądały inaczej niż dotychczas, z uwagi na panującą pandemię policjanci nie zmienili kierunku swoich działań. Przez cały okres ferii zimowych dbali o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży spotykając się w miejscach zorganizowanego wypoczynku.

Prowadzone działania obejmowały zarówno kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym jak i szeroko rozumianą profilaktykę.

Podczas tegorocznych ferii, pomimo panującej pandemii, wzorem lat ubiegłych mieleccy policjanci prowadzili działania profilaktyczne mające na celu dbałość o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Funkcjonariusze patrolowali miejsca gromadzenia się dzieci i młodzieży, takie jak skatepark przy ulicy Jagiellończyka czy Park Leśny „Góra Cyranowska” gdzie znajduje się tor saneczkowy.

Policjanci spotykali się również z dziećmi tam, gdzie organizowane były kilkugodzinne zajęcia świetlicowe. Spotkania odbywały się w zimowej aurze, przeważnie na wolnym powietrzu i przybierały różne formy, od pogadanek aż po tematyczne konkursy. Funkcjonariusze odwiedzili między innymi: SP nr 8 przy ulicy Tańskiego, SP nr 1 przy ulicy Kilińskiego, SP nr 3 przy ulicy Żeromskiego, SP nr 13 przy ulicy Łąkowej, SP nr 9 przy ulicy Drzewieckiego w Mielcu oraz Szkołę Podstawową w Przecławiu. Uczestnicy spotkań, którzy najaktywniej uczestniczyli w policyjnych pogadankach zostali nagrodzeni drobnymi upominkami w postaci opasek odblaskowych.

Podczas ferii zimowych na terenie powiatu mieleckiego nie doszło do żadnych niebezpiecznych zdarzeń związanych z zimowym wypoczynkiem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Wiadomości Mielec

Jubileusz Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem rowerzystki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa