W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Dzieci zwiedzały komendę policji [FOTO, VIDEO]

Dzieci ze szkół i przedszkoli z powiatu mieleckiego często odwiedzają naszą jednostkę. Podczas takich odwiedzin policjanci pokazują najmłodszym oznakowane pojazdy policyjne – radiowozy, motocykle, rowery, oprowadzają małych gości po komendzie.

W trakcie zwiedzania policjanci opowiadają czym zajmują się na co dzień funkcjonariusze poszczególnych wydziałów i jak wygląda ich codzienna służba. W ciągu minionych trzech dni gościliśmy dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Mali Odkrywcy” w Mielcu.

Przez ostatnie trzy dni, mielecka komenda gościła dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Mali Odkrywcy” w Mielcu. Przedszkolaki mieli okazję zobaczyć z bliska pracę mieleckich funkcjonariuszy, obejrzeć sprzęt, którym dysponują oraz użytkują w codziennej służbie.

Policjantka z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologi asp. Magdalena Skulimowska wraz z oficerem prasowym podkom. Bernadettą Krawczyk, podczas wizyty dzieci w budynku komendy, opowiadały uczniom jak wygląda codzienna służba policjantów poszczególnych wydziałów. Oprowadzały gości po budynku komendy, pokazując i omawiając poszczególne pomieszczenia.

Ponadto policjantki zapoznały dzieci z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego i konsekwencjami ich nieprzestrzegania. Na zakończenie spotkania każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu lub motocykla słysząc przy tym sygnały dźwiękowe, co wzbudziło wśród uczestników wycieczki najwięcej emocji

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa