W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Dzień Budowlanych w ZSB

13 października 2016 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu obchodzono Dzień Budowlanych. Na auli ZST zgromadziła się cała społeczność szkoły. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie wszystkich uczniów i nauczycieli powitał dyrektor ZSB Stanisław Starzyk.

W swoim przemówieniu, zwracając się szczególnie do klas pierwszych, przypomniał historię święta, a także 40 – letnią historię szkoły budowlanej. W części oficjalnej obchodów przedstawiciele pierwszych klas złożyli ślubowanie na sztandar, że będą pilnie wypełniać swoje obowiązki i dbać o dobre imię szkoły.

Po oficjalnej części nastąpiły „otrzęsiny” przygotowane przez Samorząd Uczniowski pod opieką nauczycielek: Agaty Robak i Moniki Sosińskiej. Uczniowie mieli okazję sprawdzić się w kilku konkurencjach, jak co roku na początku każda klasa prezentowała swój wiersz o szkole.

Następnie przedstawiciele klasowi zmagali się z konkurencjami np. musieli wykazać się kreatywnością w zaprojektowaniu elewacji budynku, składaniu węża strażackiego na czas. Po zaciętej rywalizacji jury, w skład którego weszli:   wicedyrektor Adam Snopkowski, nauczyciele: Jakub Żmuda i Jadwiga Stala – Dudek, a także przewodnicząca szkoły Monika Milaś ogłosili werdykt.

Pierwsze miejsce i „złotą kielnię”  zdobyła klasa ITC technikum budowlanego z innowacją pedagogiczna „projektowanie architektoniczne”, na drugim miejscu uplasowała się klasa ITA „strażacka”, trzecie miejsce zajęły trzy klasy: ITB, I A ZSZ i IB ZSZ. Na zakończenie wszyscy uczniowie szkoły zostali obdarowani przez dyrektora Stanisława Starzyka słodyczami.

 

0j000

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa