W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dzień chorego w Gminie Mielec

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Chorzelowie, Józef Piątek Wójt Gminy Mielec, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Chorzelowie serdecznie zapraszają do udziału w Obchodach Dnia Chorego, które odbędą się w najbliższą sobotę (09.02) w Chorzelowie.

Ta piękna tradycja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Parafii oraz Ośrodka Kultury. Wyjątkowe święto ustanowione przez papieża Św. Jana Pawła II ma na celu,  dowartościowanie cierpienia chorych oraz zapewnienia im lepszej opieki. Zaplanowane spotkanie ma być również okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzajemnych rozmów oraz pozostawienia na chwilę trosk jakie często wiążą się z kłopotami zdrowotnymi.

Program:

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie

10:00 – 10:30 – Spowiedź

10:30 –  11:30 – Msza Święta

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie

12:00 – 12:30 – Poczęstunek

12:30 – 13:30 – Część artystyczna w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”,  Chorzelowskiej Grupy Teatralnej oraz Formacji Tanecznej „GRACJA” działającej przy Mieleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

13:30 – 14:00 – Prelekcja fizjoterapeuty Rafała Wiśniewskiego nt. „Niedowłady, spastyczność, prztkurcze i ich pokonywanie”

14:00 – 15:00 – Wspólne świętowanie

Wstęp wolny


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa