W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dzień Dziecka na Strzelnicy LOK

Policjanci, we współpracy z innymi służbami oraz mieleckimi stowarzyszeniami, organizują imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka na Strzelnicy LOK w Mielcu. Organizatorzy zapraszają dzieci i dorosłych na strzelnicę przy ulicy Partyzantów w Mielcu, w najbliższą sobotę, 4 czerwca w godz. 9 – 14.

Edukacja dzieci i młodzieży jest jednym z priorytetowych zadań Policji. Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przeprowadza szereg działań profilaktycznych ukierunkowanych na zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych mieszkańców naszego miasta i powiatu. Działania te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a prowadzona profilaktyka odnosi efekty.

Policjanci, zainspirowani długoletnią współpracą z Klubem Strzeleckim OGNIOMISTRZ LOK w Mielcu, organizują imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 czerwca w godz. 9 – 14, na strzelnicy przy ul. Partyzantów w Mielcu.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z bronią, jaką dysponują policjanci oraz żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz sprzętem używanym przez strażaków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Na każdym ze stanowisk tematycznych, przygotowanych przez współorganizatorów, będzie można poznać bliżej działalność i zadania każdej ze służb.  

W imieniu organizatorów policjanci serdecznie zapraszają i zachęcają do udziału w Dniu Dziecka tych najmłodszych i trochę starszych mieszkańców Mielca.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa