W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Dzień Edukacji Narodowej w „Artystycznej Ósemeczce” [FOTO]

„Proszę Pani , proszę Pani, jak to zrobić mam?
Nasza Pana , nasza Pani wszystko powie nam …”

To są słowa przedszkolnej piosenki, ale te słowa, nauczyciele przedszkola słyszą codziennie kilka, a nawet kilkanaście razy w ciągu dnia, od swoich przedszkolaków.

Nic więc dziwnego, że od nauczyciela przedszkola wymaga się wielkiej cierpliwości, opanowania, spostrzegawczości, podzielności uwagi połączonej z umiejętnością koncentracji. Przydatna jest też dobra pamięć oraz umiejętność łatwego i prostego budowania wypowiedzi w taki sposób, by dzieci nie miały kłopotów ze zrozumieniem. Na pewno mile widziane są umiejętności wokalno-muzyczne, artystyczno-techniczne, wyobraźnia czy predyspozycje twórcze.

14 październik w „Artystycznej Ósemeczce” był dobrą okazją, aby w ten dzień dzieci podziękowały swoim Panią za opiekę, dobroć i uśmiech, jakim je obdarzają każdego dnia.

Były wiersze, piosenki i laurki dla Pań, które wcześniej przedszkolaki wykonały.

W tym uroczystym dniu, wszyscy pracownicy „Artystycznej Ósemeczki” musieli się zmierzyć z przygotowanymi przez dzieci konkursami, zagadkami i zadaniami ruchowymi. Oj nie było łatwo ! Ale za to było dużo śmiechu i radości ?!.

Do życzeń dzieci dołączyła się też Rada Rodziców, która w imieniu wszystkich rodziców podziękowała nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za ich pracę i trud.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa