W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dzień Kobiet na sportowo: Jestem aktywna, bezpieczna i zrelaksowana

W sobotni poranek 11.03.2023 od 9:00 do 13:00 odbędą się dwie sportowe aktywności Krav Maga i Joga, zajęcia bezpłatne dla kobiet w każdym wieku i kondycji sportowej. 

Zajęcia na które bardzo serdecznie zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu w ramach świętowania Dnia Kobiet w naszym mieście odbęda się na hali sportowej SP nr. 7 w Mielcu ul. Grunwaldzka 7 

Będzie bardzo aktywnie i bezpiecznie a następnie uczestniczki poczują pełen chillout i relaks z dużą ilością endorfin.

Razem z Partnerem wydarzenia Mielecka Szkoła United KRAV MAGA zapraszamy Panie do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony. 

Podczas dwugodzinnych zajęć Panie dowiedzą się jak radzić sobie ze stresem w sytuacji kryzysowej, jak skutecznie negocjować z potencjalnym agresorem, jak uniknąć ryzyka stania się ofiarą przestępstwa, a także jak obronić się przed napastnikiem przy wykorzystaniu przedmiotów codziennego użytku.

Zajęcia poprowadzi Radosław Niziołek Expert 4, członek elitarnej grupy Global Expert Team międzynarodowej federacji United KRAV MAGA World Organisation i praktyk z ponad 25-letnim doświadczeniem.”

Co będzie potrzebne na zajęcia:

  • wygodne sportowe ubranie 
  • lekkie obuwie z płaską podeszwą 
  • butelka wody
  • pozytywne nastawienie i chęci

Po pełnych energii i ekspresji zajęciach ruchowych z Krav Magi zapraszamy Panie na piękną chwilę treningu dla ciała i ducha, czyli: Joga z Jorge i Angeliką


„Joga poprzez wysiłek fizyczny prowadzi do wyciszenia myśli. Wzmacnia i aktywuje ciało, równocześnie uspokajając umysł. Towarzysząca jej praca z oddechem przywraca równowagę układu nerwowego, sprzyja koncentracji i pogłębia świadomość własnego ciała, która bezpośrednio wpływa na naszą codzienność. Praktykę jogi zamyka relaksacja i świadome wyciszenie.”


Zajęcia poprowadzi znana mielecka para profesjonalistów i pasjonatów jogi Jorge De Las Heras i Angelika Taraszka z wieloletnim doświadczeniem i praktyką prowadzenia grupowych i indywidualnych zajęć. Podczas „Dnia Kobiet” Angelika i Jorge poprowadzą uczestniczki eventu poprzez przemyślaną sekwencję pozycji, stworzoną specjalnie na wspólne święto kobiet.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

  ” Ostry dyżur literacki „. Warsztaty Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO

Wiadomości Mielec

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa