W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Dzień po wyjściu z więzienia ukradł rower

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży roweru. To 20-letni mieszkaniec Mielca. Młody mężczyzna dzień po opuszczeniu zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa, dopuścił się kradzieży. Funkcjonariusze odzyskali rower, został już zwrócony właścicielowi.

Mieleccy policjanci prowadzili postępowanie w sprawie kradzieży roweru, do której doszło 11 lutego br. Zgłaszający poinformował, że rower skradziono mu sprzed bloku przy ulicy Kusocińskiego w Mielcu, był zabezpieczony linką z kłódką. Już po kilku dniach policjanci ustalili, kto może być sprawcą tego przestępstwa. Podczas czynności funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, który tylko potwierdził ich przypuszczenia.

Następnego dnia, w Mielcu przy ulicy Kościuszki, policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, podczas jazdy na skradzionym jednośladzie. Podejrzanemu przedstawiono zarzut przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i złożył wyjaśnienia. Skradziony rower trafił już do rąk właściciela.

Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa