W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dzień sołtysa w Radomyślu Wielkim

11 marca przypada Dzień Sołtysa. To święto ponad 40 tysięcy Polek i Polaków, którzy często przez wiele lat pracują na rzecz lokalnych wspólnot. O sołtysach gminy Radomyśl Wielki nie zapomniały miejscowe władze samorządowe.

– Sołtysi są gospodarzami wsi i liderami społeczności lokalnych. Jak na dobrych gospodarzy przystało są zawsze blisko mieszkańców i ważnych dla nich spraw. Sprawowanie tej istotnej w samorządzie funkcji to przede wszystkim bycie głosem mieszkańców oraz reprezentowanie ich w działaniach na rzecz rozwoju i aktywizacji wsi. W imieniu władz samorządowych Gminy Radomyśl Wielki z okazji Dnia Sołtysa składam wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za pracę na rzecz małej ojczyzny – takie słowa skierował burmistrz Józef Rybiński do sołtysów podczas okolicznościowego spotkania.

Otrzymali oni również upominki. – Dziękujemy za tą miłą niespodziankę i pamięć o nas oraz współpracę przynoszącą wymierne efekty w naszych sołectwach – dziękował włodarzom Marek Wolak, sołtys z najstarszym stażem w naszej gminie.


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa