W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Dziewiętnastolatek z trzema rodzajami narkotyków

Policjanci, po krótkim pościgu zatrzymali młodego mężczyznę z narkotykami. 19-latek miał przy sobie marihuanę, amfetaminę i tabletki MDMA. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Mieleccy policjanci podjęli czynności wobec mężczyzny, który na ich widok podjął ucieczkę. W czasie pieszego pościgu młody mężczyzna odrzucił plecak i uciekał dalej. Po chwili został zatrzymany i wylegitymowany. To 19-letni mieszkaniec Mielca. Funkcjonariusze przeszukali plecak należący do mężczyzny. Ujawnili w nim susz roślinny, białą substancję oraz tabletki.

19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, a zabezpieczone substancje zostały poddane badaniu. Narkotester potwierdził, że to marihuana, amfetamina oraz tabletki MDMA. We wszczętym postępowaniu zatrzymany mężczyzna został przesłuchany, a zabezpieczone substancje trafiły do policyjnego laboratorium. Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego przyznał się i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa