W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Dziki Zachód na Mieleckim Rynku

„Dawno Temu na Dzikim Zachodzie” – pod takim hasłem będzie można spędzić najbliższe niedzielne popołudnie na mieleckim rynku.

Urząd Miejski, Samorządowe Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu podczas tegorocznego lata podjęły się organizacji na mieleckiej starówce imprez plenerowych, które w założeniu mają ożywić tę część naszego miasta.

Rynek jak wiadomo jest zamknięty w weekendy dla ruchu samochodowego. Oprócz placówek handlowych funkcjonują tu lokale gastronomiczne i letnie ogródki piwne. Nie brak zwolenników odpoczynku przy fontannie.

W sobotę 7 lipca w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” powstało tu lekkoatletyczne miasteczko, które przygotował Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. Dzieci miały okazję spróbować swoich sił i sprawdzić sprawność fizyczną w kilku konkurencjach „królowej sportu”.

W niedzielę 15 lipca w godzinach od 15 do 19 Agencja Eventowa Alternatywa zaprasza do rynku na zabawę w klimatach westernowych podczas rodzinnego programu animacyjnego „Dawno Temu na Dzikim Zachodzie”. Dla uczestników zabawy spragnionych przygód rodem z Dzikiego Zachodu, przygotowano szereg atrakcji, konkursów i konkurencji sprawnościowych.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa