W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Materiały video Sport

Dziś mecz Stal Mielec – Warta Poznań Ojrzyński: Sytuacja kadrowa nie jest rewelacyjna [VIDEO]

Podczas wczorajszej konferencji prasowej trenera Stali Mielec Leszka Ojrzyńskiego przed meczem z Wartą Poznań zapytaliśmy o aktualną sytuację kadrową drużyny:

Sytuacja nie jest rewelacyjna, ale też nie jest tragiczna. Mam nadzieję, że już się nic u nas nie zmieni, bo jakieś tam problemy mamy z niektórymi zawodnikami no ale w takich czasach żyjemy – odpowiedział trener Ojrzyński.

Drużyna z Poznania w poprzedniej kolejce ligowej wygrała z Górnikiem Zabrze 2:1, a wcześniej z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0.

Sędzią głównym spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski.

To doświadczony arbiter, który w tym sezonie prowadził już 15 spotkań PKO Bank Polski Ekstraklasy. Do tego sędziował po jednym spotkaniu Fortuna Pucharu Polski i Fortuna 1 Ligi. Tomasz Kwiatkowski ma 43 lata i reprezentuje okręg Warszawa.

W tym sezonie prowadził nam już jedno spotkanie. Był to mecz z rudny jesiennej przeciwko Cracovii, który zakończył się remisem 1:1.

Sędzia Kwiatkowski we wszystkich meczach pokazał łącznie 67 żółtych i 1 czerwoną kartkę. W tym sezonie podyktował również pięć rzutów karnych.

Pełna obsada sędziowska  meczu Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec: 

  • Sędzia główny: Tomasz Kwiatkowski.
  • Sędziowie asystenci: Marcin Borkowski i Filip Sierant.
  • Sędzia techniczny: Patryk Gryckiewicz.
  • VAR / AVAR: Krzysztof Jakubik/Konrad Sapela.

Początek meczu Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec w sobotę o godzinie 17:30. Transmisja w Canal+Sport.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa