W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne Materiały video

Dziś w CINEMA3D przedpremierowy pokaz filmu ”Kobiety mafii” [VIDEO]

Jutro w całej Polsce premiera najnowszego filmu Patryka Vegi ”Kobiety mafii” z udziałem między innymi Bogusława Linde. Ciekawe czym twórca ”Botoxu” i wielu kasowych filmów zaskoczy tym razem widzów.

Zostało na chwilę obecną wolne ostatnie dwa rzędy.

Opis filmu

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej.

Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa).
By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant).

Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

 

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2lPMQmbZ3-8&w=925&h=520]

 

Zobacz też...

„Artystyczna Ósemeczka” podczas sesji Rady Miejskiej [VIDEO]

Redaktor naczelny

We wtorek obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną [VIDEO]

Redaktor naczelny

Rada Powiatu zakończyła swoją kadencję [FOTO, VIDEO]

Redaktor naczelny