W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

E.Leclerc obniża ceny. Ile produktów będzie tańszych?

Od wczoraj, E.Leclerc zaprasza na zakupy w nowych, niższych cenach. Produkty, których podatek do tej pory wynosił 5% VAT, będzie można nabyć ze stawką VAT równą 0%.

Nabiał, pieczywo, warzywa to tylko niektóre z grupy produktów, których cena zmieni się po obniżce stawki VAT. Lista artykułów obejmie ponad 20 000 tys. referencji.

E.Leclerc: od 1 lutego 5% taniej 

W ramach działań ochronnych konsumenta rząd wprowadza Tarczę Antyinflacyjną 2.0.
Jest to pakiet obniżek stawek VAT na wybrane towary, w tym na żywność. Zgodnie z tym planem stawka podatku ma spaść do zera od 1 lutego 2022 roku i obowiązywać na tym poziomie przez następne pół roku.

Wprowadzenie zmian cen na tak wiele produktów jest dla sklepów ogromnym wyzwaniem logistycznym. Jesteśmy jednak przekonani, że dzięki temu wielu naszych klientów zauważy wprowadzone właśnie obniżki. – przekonuje Patrycja Sienkiewicz – Nowak, dyrektor ds. handlu i marketingu E.Leclerc. 

E.Leclerc przygotował widoczne oznaczenia

E.Leclerc, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotował widoczne oznaczenia, informujące o produktach objętych zerową stawką VAT.  Pozostajemy w ciągłym dialogu z producentami żywności, aby móc zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości w jak najlepszych cenach – mówi Patrycja Sienkiewicz-Nowak. Zerową stawką VAT zostały objęte także 1400 artykułów z gamy produktów marek własnych.

Szczegółowe informacje dotyczące towarów po zmianie cen konsument znajdzie na sklepowych półkach.

Autor: oprac. Olimpia Wolf


Materiał Partnera
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa