W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Edukacyjny sukces w małej szkole w Gminie Radomyśl Wielki

Dużym sukcesem Szkoły Podstawowej w Zdziarcu zakończył się jeden z konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Otóż uczennica klasy VIII Magdalena Janeczek uzyskała tytuł laureata konkursu historycznego.

Magda od dwóch lat uczestniczyła w konkursie, docierając w poprzednim roku do etapu rejonowego. W bieżącym roku tematem przewodnim konkursu był okres „Między wojnami. Polska i świat w latach 1914-1945”, ale trzeba było się też wykazać wiedzą z innych epok. Gratulujemy Magdzie sukcesu i jesteśmy pełni uznania dla jej ciężkiej i wytrwałej pracy. Uczennicę do konkursu przygotowała Bożena Rajska.

Pisząc o osiągnięciach szkoły, należy również wspomnieć o sukcesie Patryka Szwarnowieckiego, który w ubiegłym roku szkolnym otrzymał tytuł finalisty w konkursie matematycznym, organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Patryka do konkursu przygotowywała Agnieszka Harchut.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa