W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Ekonomik, Erasmus+, Włochy – kolejny wygrany konkurs!

Uczniowie kierunku technik obsługi turystycznej, aktualnie uczący się w naszej szkole, jak i Ci, którzy zasilą szeregi pierwszych klas tego kierunku, będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w trzytygodniowym stażu w roku 2017 we Włoszech.

Staż, czyli praktyki zagraniczne odbędą się w jednym z największych i znanych kurortów turystycznych Słonecznej Italii – Rimini.

Warto nadmienić, że w tej wielkiej szkolnej  przygodzie weźmie udział 32 osoby. Młodzież będzie miała okazję porównać standard i pracę w hotelach włoskich w stosunku do hoteli polskich, doskonalić w praktyce język angielski jak również język włoski, którego podstaw nauczą się na kursie przygotowawczym.

 

690606176

 

Staż zagraniczny to nie tylko praca w 3/4 gwiazdkowych hotelach, to również bogaty program turystyczny realizowany w dni weekendowe. Wycieczki m.in. do Wenecji, San Marino, Rzymu będą mocnymi punktami tego programu. Dla uczestnika staż jest bezpłatny. Całość projektu finansowana jest ze środków unijnych w ramach programu Erasmus +.

Jak wyglądały poprzednie staże można obejrzeć w relacjach fotograficznych i filmowych na stronie internetowej szkoły i szkolnym Facebooku oraz na Youtube – Ekonomik we Włoszech ”La bella vita…”

Gimnazjalisto, jeżeli interesujesz się turystyką, chcesz odbyć staż zagraniczny, poznać podstawy języka włoskiego, udoskonalić w praktyce język angielski to nasza Szkoła jest dobrym miejscem do realizacji Twoich celów. Już dziś zaplanuj swoją przyszłość dzięki Europass Mobilności. Dokument ten  otrzymasz po udziale w projekcie, a jest on uznawany jest przez pracodawców w całej Unii Europejskiej.

 

IMG_3293

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Mikołajkowe spotkanie pokoleń w Sokolni [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dno tabeli Tauron Ligi osiągnięte. Pałac Bydgoszcz – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa