W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ekonomik trzeci w wojewódzkim konkursie z rachunkowości

Uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu zostały laureatkami I Podkarpackiego Turnieju Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce”.

Konkurs odbył się 6 kwietnia, a jego organizatorem był Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki w Rzeszowie.

Mielecki „ekonomik” reprezentowała drużyna składająca się z uczennic Technikum nr 1, wyłoniona w drodze eliminacji wewnątrzszkolnych: Klaudia Dykas i Maja Walas z klasy III a oraz Martyna Maziarz z klasy III b. Dziewczęta mogły sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności zawodowe nabywane w trakcie nauki i porównać się z najlepszymi uczniami z całego województwa podkarpackiego.

Etap I turnieju polegał na rozwiązaniu testu, do którego uczestnicy przystąpili indywidualnie. W II etapie trzyosobowe drużyny miały do wykonania zadanie praktyczne dotyczące odręcznego zaksięgowania operacji gospodarczych, sporządzenia wyniku finansowego oraz elementów sprawozdania finansowego.
Przedstawicielki Zespołu Szkół Ekonomicznych świetnie poradziły sobie zarówno z częścią teoretyczną, jak i praktyczną, zajmując wysokie, trzecie miejsce. Ich opiekunem merytorycznym była Anna Grdeń – nauczycielka przedmiotów zawodowych.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa