W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

„ELEKTRYK” z bonem na 5000 PLN

W dniu 13 czerwca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Na najlepszych uczniów czekały także indeksy publicznych uczelni ekonomicznych. W trakcie spotkania ogłoszono hasło kolejnej edycji zawodów – „Przywództwo w biznesie”.

Olimpiada Przedsiębiorczości jest jedną z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Do etapu szkolnego XI edycji zgłoszono ponad 17 tys. zawodników z 1051 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Oprócz 25 laureatów olimpiady uhonorowani zostali także nauczyciele i szkoły. Opiekunom laureatów przypadły cenne nagrody rzeczowe . Natomiast szkoły zwycięzców zostały nagrodzone zestawami publikacji przygotowujących do kolejnej edycji zawodów.

Ufundowana przez firmę Plagiat.pl nagroda specjalna Olimpiady – bon o wartości 5000 zł przeznaczony na potrzebny szkole sprzęt cyfrowy – przypadła Zespołowi Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu (popularny Elektryk) za udział Agnieszki Stali – uczennicy kl. 4D w eliminacjach okręgowych olimpiady. Opiekunem był pan Janusz Kotarba.

Olimpiada dofinansowana jest ze środków Narodowego Banku Polskiego i Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności – Partnerów strategicznych Olimpiady – oraz z dotacji Ministra Edukacji Narodowej.

Informacja i zdjęcie:
ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa