W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Eliminacje konkursowe dwóch konkursów, które odbywały się w Domu Kultury SCK [FOTO]

15 listopada w Domu Kultury SCK w Mielcu odbyły się Eliminacje Rejonowe XXVIII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej.

44 prezentacje konkursowe oceniało jury w składzie: Danuta Pado – instruktor WDK Rzeszów, Wioletta Czapka – instruktor MGOK w Sędziszowie Młp., Magdalena Betleja – instruktor SCK w Mielcu, Kazimierz Kozioł – instruktor SCK w Mielcu.

Do finału, który zaplanowano na 14 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim, zakwalifikowali się :w kategorii recytacja: Aleksandra Kościelna – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Jakub Wesołowski – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Lena Mazurkiewicz – ZS w Przecławiu, Justyna Dudek – ZSB im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu, Julia Bolon – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu; w kategorii poezja śpiewana: Kinga Chrobak – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Sylwia Pisarczyk – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Maria Miś – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Anna Mądziel – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Aleksandra Skowron z zespołem IGNIS DEI – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu.
Jury przyznało także wyróżnienia, które otrzymali: Julia Cyran – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu, Mateusz Napieracz – ZSB im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu, Kinga Kapinos – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Daria Węgrzyn – I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu
20 listopada w eliminacjach miejskich konkursu LITERATURA I DZIECI „Niezwykłe opowieści” prezentacje oceniało jury w składzie: Katarzyna Dudek-Demidowska – instruktor Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Elżbieta Szumska – instruktor Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Maciej Fijałkowski – instruktor Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu i po wysłuchaniu 29 prezentacji, postanowiło wytypować do eliminacji rejonowych następujące osoby: w kategorii recytacja: Kingę Czajkowską, Jakuba Witka, Korneliusza Kuźmicza, Patrycję Swół, Weronikę Żuk; w kategorii piosenka: Bartłomieja Dudzika, Aleksandrę Maderę; w kategorii inscenizacja: SP11 – „Smok ze smoczej jamy”, SP11 – „Śpiący rycerze w Tatrach”.
Jury przyznało też następujące wyróżnienia dla: Tomasza Jera, Laury Pietras, Leny Maniak, Agnieszki Pająk, Marcina Prędoty.
Organizatorzy i jurorzy dziękują opiekunom artystycznym i nauczycielom za olbrzymi wkład, jaki włożyli w przygotowanie swych podopiecznych do konkursu. Gratulujemy laureatom, wszystkim zaś życzymy dalszych osiągnięć i sukcesów w artystycznych przedsięwzięciach.
Powodzenia w prezentacjach finałowych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa