W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Sport

Eliminator AUTOPART Mielec 2020 vol. 3

W niedzielę 7 czerwca br. po raz trzeci startuje

Uwaga na utrudnienia w poruszaniu się po Górce Cyranowskiej!

Juz w niedzielę o godz. 9:00 rozpocznie się trzecia edycja mieleckiego Eliminatora. Start i meta zawodów będą zlokalizowane u podstawy Górki Cyranowskiej, przy skrzyżowaniu ulic Chopina i Kwiatkowskiego. Trasa rowerowa prowadzić będzie alejkami i ścieżkami Parku Leśnego, co wiązać będzie się z utrudnieniami dla odwiedzających to miejsce. 

Trasa przejazdu oznaczona będzie specjalnymi taśmami i płotkami, a dodatkowo w newralgicznych miejscach staną wolontariusze z mieleckiego Hufca.

Główne alejki Górki Cyranowskiej będą wyłączone z ruchu. 

W tym roku ze względu na pandemię organizatorzy zrezygnowali z udziału kibiców, a zgromadzenie nie może być większe jak 150 osób. Zawody zostaną przeprowadzone w rygorze sanitarnym z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego. 

Utrudnienia w ruchu potrwają do godz. 14:00

Organizatorami zawodów rowerowych ELIMINATOR AUTOPART MIELEC 2020 vol. 3 są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa