Emocjonujący mecz ze smutnym finałem. PGE FKS Stal Mielec – Górnik Zabrze 1:2 [FOTO, VIDEO]

Dziś na stadionie przy ulicy Solskiego w zimowej aurze emocje rozgrzewały kibiców przez całe 90 minut.

Piłkarze trenera Majewskiego zagrali w nowym ustawieniu i pierwsza połowa wyglądała mimo zaciętej walki całkiem pozytywnie w wykonaniu naszej drużyny, gol Grzegorza Tomasiewicza z rzutu karnego w końcówce pierwszej połowy optymistycznie wpłynął na kibiców.

Jednak druga część meczu pokazała, że brak napastnika jest dużym problemem kadrowym Stali Mielec. Dwie przepiękne bramki Bartosza Nowaka i Mistrza Świata Lukasza Podolskiego zmieniły przebieg meczu. W końcówce spotkania podyktowanego po VAR rzut karny Tomasiewicz nie zamienił na remis i po ciężkim meczu obfitującym w wiele emocji Stal z murawy pierwszy raz od dawna schodzi pokonana.