W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Energia z akumulatorów dla piłkarzy Stali Mielec

Do grona sponsorów PGE FKS Stali Mielec dołącza firma AUTOPART, która obecna jest na rynku od 40 lat. Producent akumulatorów z Mielca podpisał właśnie umowę z Klubem na najbliższy rok.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak uznana firma jak AUTOPART doceniła korzyści płynące ze współpracy z naszym klubem – mówi prezes FKS Stal Mielec SA, Jacek Klimek. PKO BP Ekstraklasa to najlepsza liga piłki nożnej w Polsce, więc zainteresowanie ze strony kibiców i mediów również jest imponujące. Bezpośrednio przekłada się to na korzyści marketingowe dla potencjalnych sponsorów – podkreśla prezes Klimek. 

AUTOPART to jeden z największych producentów wysokiej jakości akumulatorów samochodowych. Rocznie produkuje 2,5 mln sztuk, które dystrybuuje do 50 krajów na całym świecie. AUTOPART zatrudnia ponad 400 pracowników z Mielca i okolic. 

– Cały AUTOPART kibicuje Stali Mielec, w gronie pracowników mamy nawet kilku byłych piłkarzy, którzy grają w naszej firmowej drużynie. Dołączenie do grona sponsorów PGE FKS Stal Mielec to dla nas symboliczne wydarzenie i ukłon w stronę tradycji wspierania sportu przez lokalny biznes. Mamy nadzieję, że dostarczymy zawodnikom dużo dobrej energii – mówi Mariusz Zamojski, wiceprezes AUTOPART. 

Umowa między PGE FKS Stal Mielec a AUTOPART SA została podpisana na 12 miesięcy, a jej realizacja rozpocznie się już 1 lipca 2021.

 

created by dji camera
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa