W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Eucharystyczne Jerycho także w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej na Smoczce [FOTO]

Księża z parafii Trójcy Przenajświętszej wędrują z Najświętszym Sakramentem ulicami miasta. Po Nowym Sączu eucharystyczne Jerycho ma miejsce także w Mielcu.

Jak możemy dowiedzieć się z parafialnego profilu FB – Jako „Księża ze Smoczki” postanowiliśmy, iż codziennie w godzinie Bożego Miłosierdzia będziemy wraz z Najświętszym Sakramentem i relikwiami św. Szymona z Lipnicy pielgrzymować po terenie naszej parafii. Chcemy przez 7 dni okrążyć całą naszą wspólnotę w procesji eucharystycznej, wypraszając łaskę ustania epidemii. Z oczywistych względów nie możecie iść wraz z nami, ale mamy nadzieję, iż będziecie nam duchowo towarzyszyć. Nasze procesje będziemy transmitować przez naszego FB. Prośmy o łaskę ustania epidemii, ale również o łaskę wiary dla każdego z nas – wiary w to, że „wszyscy jesteśmy w Jego ręku”. Pozdrawiamy Was serdecznie i błogosławimy! – piszą administratorzy parafialnego Facebooka.

Plan kolejnych najbliższych procesji

20 marca (piątek): od ul. Wyszyńskiego – Smoczka – Kahla – Witosa – Powstańców – Wyszyńskiego

Cdn.

Z kościoła na mieleckiej Smoczce będzie też transmitowana adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.30. 


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa