W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu [FOTO, VIDEO, DRON]

W poniedziałek 17 września rozpoczął się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, którego w tym roku uczestnikiem było miasto Mielec.

Kampania odbywająca się pod hasłem „Przesiadaj się i jedź” („Mix and Move”) miała przekonać zarówno Europejczyków, jak i mieszkańców Mielca do „zielonych” form transportu tj. transportu publicznego, rowerowego i pieszego.

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu mieszkańcy Mielca mogli wziąć udział w kilku przygotowanych na tę okazję konkursach. Ich organizatorami są Urząd Miejski w Mielcu i MKS Mielec.

Finał obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbył się w niedzielę 22 września na placu Armii Krajowej.

W programie m.in.: był rajd rowerowy pod hasłem „Mielec na rower”, a także, miasteczko rowerowe z atrakcjami dla całych rodzin, finał konkursu plastycznego ”Autobus przyszłości”, próba ustanowienia rekordu – ”Ile osób może się zmieścić w autobusie” (100 osób), a także akcja ustawienia autobusu i samochodów na Alei Niepodległości, która pokazała ile miejsca na drodze, zajmują samochody, a ile autobus, w którym zmieściłyby się osoby podróżujące samochodami.

Zapraszamy do oglądnięcia materiału wideo z tego wydarzenia.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mikołajkowe spotkanie pokoleń w Sokolni [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dno tabeli Tauron Ligi osiągnięte. Pałac Bydgoszcz – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Warsztaty cukiernicze z Teresą Pogodą [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa