W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Materiały video Sport Wywiady

Europoseł Tomasz Poręba o aktualnej sytuacji w klubie Stal Mielec [VIDEO]

Podczas uroczystego otwarcia nowej sali gimnastycznej w Jaślanach, do której znacznie przyczynił się europoseł, dziennikarze zapytali go o jego zdanie w sprawie zadłużenia klubu oraz jak ocenia grę obecną z punktu widzenia byłego piłkarza.

Tomasz Poręba pochodzi z tradycyjnej, katolickiej, kolejarskiej rodziny. Od zawsze towarzyszyły mu trzy pasje: polityka, historia i sport. Młodzieńcze lata upłynęły mu w szkole i na piłkarskim boisku. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechał na studia do Krakowa, gdzie na Akademii Pedagogicznej ukończył najpierw Historię, potem Politologię, a następnie Studia Specjalne z zakresu Dziennikarstwa.

Podczas studiów cały czas towarzyszył mu sport, który nie tylko dostarczał pozytywnych emocji, ale był także źródłem finansowego wsparcia w edukacji. Grając bowiem w III ligowych krakowskich i małopolskich klubach m.in. Kablu Kraków, Karpatach Siepraw oraz Górniku Wieliczka miał możliwość finansowania swoich studiów. Niestety, w wyniku odniesionej kontuzji musiał zaprzestać profesjonalnego uprawiania sportu.

Europoseł od wielu lat związany jest z Mielcem skąd pochodzi jego żona Agnieszka z którą ma dwie córki Antoninę i Zosię.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rośnie drzewo na cześć rodziny Ulmów

Wiadomości Mielec

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Wiadomości Mielec

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa