W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Materiały video

Europoseł Tomasz Poręba odpowiada na pytania dziennikarzy [VIDEO]

Tomasz Poręba – poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości niedawno odpowiadał dziennikarzom niedawno na pytania związane z bieżącą działalnością posła.

Wśród poruszanych kwestii padło pytanie o brak działań Poręby mających na celu pomoc mieleckim piłkarzom ręcznym, sytuacji odnośnie przebudowy linii kolejowej przechodzącej przez Mielec, a także pytania na temat marszu protestacyjnego pod Kronospan i o nieobecności posła na tym wydarzeniu.


Przypominamy, iż poseł Tomasz Poręba pochodzi ze Stróży, miejscowości w pobliżu Gorlic. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechał na studia do Krakowa, gdzie na Akademii Pedagogicznej ukończył najpierw Historię, potem Politologię. Tam też grał w piłkę nożną w trzecioligowych klubach. Od 15 lat mieszka w Brukseli, a od 2009 zasiada w Parlamencie Europejskim. Poseł ma dwie córki i żonę, która jest mielczanką.

Zapraszamy do oglądnięcia materiału wideo.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=n_dSN5WHE-U&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wstążki, wianki i korale z ludowym przytupem – koncert [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczystości Dnia Samorządu Terytorialnego w Tuszowie Narodowym [FOTO, VODEO]

Wiadomości Mielec

Mielecki Jarmark na Placu Armii Krajowej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa