W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

Europoseł Tomasz Poręba popiera Władysława Ortyla [VIDEO]

Symbolicznym przekazaniem pałeczki zakończyła się kampania kandydata do Parlamentu Europejskiego Władysława Ortyla.

Wieloletniemu marszałkowi województwa podkarpackiego poparcia udzielił eurodeputowany Tomasz Poręba.  W ostatnich eurowyborach zaufało mu ponad ćwierć miliona wyborców, co było rekordowym wynikiem w skali kraju. Dziś zaapelował do nich o głosowanie na Władysława Ortyla.

– Wszystkich, którzy poparli mnie w ostatnich wyborach do Europarlamentu, proszę o głos na  Władysława Ortyla – zaapelował dziś w Mielcu Tomasz Poręba, obecny eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości z Podkarpacia.

Tu na stadionie w Mielcu symbolicznie przekazuję Władysławowi Ortylowi pałeczkę w sztafecie, której stawką jest przyszłość Podkarpacia i całej Polski. Wydarzenia ostatnich dni pokazują jak wielkim wyzwaniom musimy stawić czoła. Jakich ludzi potrzebujemy w Brukseli, by twardo i zdecydowanie bronić naszych interesów. By skutecznie zabiegać o korzystne dla Polski w takich sprawach jak napływ nielegalnych imigrantów do Unii Europejskiej, bezpieczeństwo na wschodniej granicy czy wspólna polityka obronna. By w dalszym ciągu pozyskiwać fundusze na rozwój innowacyjnej gospodarki, wsparcie dla przedsiębiorców i rolników. Jako marszałek województwa podkarpackiego Władysław udowodnił, że nie boi się podejmować odważnych decyzji, ale też jest otwarty na dialog i umie budować porozumienie wokół ważnych dla regionu spraw. Jestem pewien, że w Brukseli, gdzie od 8 lat skutecznie działa na forum Komitetu Regionów będzie nadal aktywnie zabiegał o interesy Podkarpacia – dodał poseł Tomasz Poręba. 


Ostatnie kilka tygodni, to rozmowy z mieszkańcami całego regionu – od Roztocza, przez Bieszczady, Rzeszów, Stalową Wolę po ziemię dębicką i mielecką – o wyzwaniach stojących przed Podkarpaciem, Polską i całą Europą. Te rozmowy umocniły mnie w przekonaniu, że decyzja o starcie w wyborach była słuszna i oczekiwana przez wyborców. Dziękuję za poparcie Tomaszowi Porębie, który udowodnił ile można zrobić dla swojego miasta i regionu z pozycji eurodeputowanego. Koronnym przykładem jest realizacja strategicznej inwestycji jaką jest Via Carpatia, o którą przez wiele lat, konsekwentnie i skutecznie zabiegał w Brukseli – powiedział Władysław Ortyl, kandydat w wyborach do Europarlamentu.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

Wiadomości Mielec

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa