W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Farmę Iluzji odwiedzili młodzi mielczanie [FOTO]

16 maja 2022 r. uczniowie z klas VII B, VII C i VII A Szkoły Podstawowej Nr 9 w Mielcu odbyli wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki “Farma Iluzji” w Mościskach k. Trojanowa.

Jest to jedyny w Polsce park sensoryczny, osadzony w świecie iluzji, w którym do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji opartych na zmysłach min. wzroku, równowagi. Na “Farmie Iluzji” uczniowie mogli się bawić i uczyć. Najwięcej wrażeń wywołała “Latająca Chata Tajemnic”, z której doznania zaprzeczają prawom fizyki i racjonalnemu postrzeganiu rzeczy.

Wiele emocji, w tym strach wzbudził u uczniów “Grobowiec Faraona” i “Zakręcony Domek”. Ciekawym przeżyciem było wejście do “Pokoju Amesa”, “Labiryntu Luster” i “Tunelu zapomnienia”.

Wspólnie spędzone chwile na “Farmie Iluzji” dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń, były okazją do nauki , świetnej zabawy,  integracji oraz motywacji do aktywnych form wypoczynku.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa