W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

Ferie w Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich”

Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” mieszczące się przy ul. Legionów 73 zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty edukacyjnej przygotowanej z okazji ferii zimowych.

Jest ona przygotowana zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych: dzieci z rodzicami lub opiekunami oraz młodzieży. Dzieci oraz młodzież zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania wszystkich wystaw muzealnych przez cały okres ferii. 

Najmłodszych z rodzicami lub opiekunami zapraszamy do udziału w trzech warsztatach. Na wszystkie zajęcia ze względu na limit miejsc obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 17 586 42 32.

  • 15 stycznia w godzinach 10.00 – 12.00

Akwarelowy świat – twórczość Maksymiliana Oborskiego.

Warsztaty artystyczne. Udział bezpłatny.

  • 21 stycznia w godzinach 10.00 – 11.30

Pałacowe życie czyli w dawnym dworze rodziny Oborskich. 

Udział bezpłatny.

  • 24 stycznia w godzinach 10.00 – 13.00

Przez dziurkę od klucza

Zajęcia dla dzieci z rodzicami/opiekunami oraz młodzieży

Koszt: 5 zł/osoba.

Grupy zorganizowane zachęcamy do zwiedzania wystawy II wojna światowa w Mielcu i okolicy wraz z oprowadzaniem oraz na warsztaty Pałacowe życie czyli w dawnym dworze rodziny Oborskich. Terminy zwiedzania oraz warsztatów są ustalane indywidualnie podczas zapisów telefonicznych pod numerem: 17 586 42 32. 

Zapraszamy do udziału!


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa