W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Festiwal YOUTHEST jutro na Bulwarach

Już jutro na mieleckich Bulwarach odbędzie się Festiwal YOUTHEST – wydarzenie które łączy w sobie aż cztery festiwale! Bańki mydlane, kolory holi, ogień i fajerwerki! Animacje dla dzieci i maraton zumby to jedne z wielu dodatkowych atrakcji, które przygotowała Fundacja Młodych Liderów!

W sobotę 14 sierpnia na mieleckich Bulwarach przy ulicy Rzecznej odbędzie się długo wyczekiwany YOUTHEST. Cały festiwal podzielony jest na 4 oddzielne festiwale. 

Festiwal Baniek Mydlanych – 15:00

Festiwal przeznaczony głównie dla najmłodszych uczestników wydarzenia, podczas którego animatorzy z ekipy „Super Animator” wypuszczą tysiące baniek mydlanych! Między kulminacjami odbędzie się nauka robienia baniek, którą poprowadzą specjalnie przygotowani animatorzy. Dodatkowo na uczestników czekać będą darmowe dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, skręcanie balonów oraz gry i zabawy z nagrodami o łącznej wartości ponad 3000zł!

Festiwal Kolorów – 17:00

Podczas tego festiwalu wszyscy będą wyrzucać w powietrze kolorowy proszek holi świetnie się przy tym bawiąc. Dodatkową atrakcją podczas tego festiwalu będzie maraton zumby prowadzony przez profesjonalnych trenerów. Dobra muzyka i mnóstwo pozytywnej energii sprawią, że Mielec stanie się jeszcze bardziej kolorowy!

Teatr Ognia – 21:00

Cały spektakl przygotowany przez profesjonalnych artystów będzie trwał ok. 30 minut. W tym czasie artyści zaprezentują m.in. plucie ogniem, żonglerkę płonącymi pochodniami i dostarczą niezapomnianych wrażeń i emocji!

Pokaz Fajerwerków – 21:30

Festiwal YOUTHEST zakończy pokaz fajerwerków, który w rytmie nastrojowej muzyki rozświetli całe niebo i da piękny, niezapomniany efekt. W czasie kilkuminutowego pokazu w niebo zostanie wystrzelonych ponad 3000 pocisków!

Dodatkowymi atrakcjami podczas całego wydarzenia będą animacje (malowanie twarzy, skręcanie balonów, tańce animacyjne), dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci oraz gry i zabawy z nagrodami o łącznej wartości ponad 3000zł! Organizatorzy dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotują także pyszne grillowane kiełbaski oraz lody. 

Nad całą imprezą czuwać będzie ponad 20 animatorów!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa