W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Parafia Ducha Świętego w Mielcu zaprasza na cykliczne wydarzenie pt. „Rodzinnie u Ducha”, które odbędzie się 16 czerwca br. w godzinach od 15.00-22.00 na boiskach sportowych przy tężni solankowej na Osiedlu Lotników w Mielcu.

W przypadające w tym dniu Diecezjalne Święto Rodziny będziemy w sposób szczególny celebrować 20-lecie istnienia parafialnej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. W planie między innymi: gry i zabawy dla dzieci, loteria fantowa, zjeżdżalnie, występy zespołów, mała gastronomia, potańcówka – to tylko niektóre atrakcje, dla uczestników naszego wydarzenia.

Od godziny 7.00 w niedzielę 16 czerwca przy wyjściu z kościoła po każdej Mszy Świętej będą rozprowadzane losy, aż do godziny 15.00. 

Nasze wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Starosty Powiatu Mieleckiego oraz Prezydenta Miasta Mielca. 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim sponsorom, którzy postanowili nas wesprzeć, a także mediom, które będą dbały o relacjonowanie tego co przed nami.

Aby być na bieżąco zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1743805552809338/?active_tab=discussion

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

Wiadomości Mielec

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa