W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne

Festyn „Razem dla Filipka” w Przecławiu [FOTO]

Tłumy zgromadził festyn charytatywny zorganizowany w niedzielę w Przecławiu na rzecz Filipka Biesia z Łączek Brzeskich „Razem dla Filipka”.

Na wszystkich przybyłych czekało moc atrakcji, np. mecz Team Przecław-Stal Mielec II, pokaz Football Freestyle Dawida Krzyżowskiego, przeciąganie liny, dmuchańce, pokazy OSP Przecław, zabawa fantowa, przejazdy bryczką, pokaz broni i pojazdów militarnych oraz wiele innych.

Do udziału włączyli się również m.in. Nadleśnictwo Tuszyma, Zmotoryzowana GRH im. gen. Maczka, Jednostka Strzelecka im. gen. Sikorskiego. Stoiska z pysznym  jedzeniem przygotowanym przez przedstawicieli stowarzyszeń z terenu Gminy Przecław cieszyły się wielkim powodzeniem.

Licytacje koszulek i gadżetów sportowych także przyciągnęły licznych chętnych. Wszystkie datki zebrane podczas festynu przekazane zostają na rzecz leczenia i rehabilitacji Filipka.

Dziękujemy mieszkańcom i wszystkim gościom za liczne przybycie, a organizatorom, sponsorom i uczestnikom za włączenie się w przygotowanie i przeprowadzenie festynu.

Gorące podziękowania dla Mieszkańców Gminy Przecław i całego Powiatu Mieleckiego za zaangażowanie w zbiórkę funduszy na rzecz leczenia i rehabilitacji Filipka Biesia z Łączek Brzeskich!

Tylko w trakcie ubiegłego weekendu podczas zbiórki publicznej „Razem dla Filipka” udało się nam zebrać do puszek środki w następującej wysokości:

1) koncert Orkiestry Dętej z Dobrynina zorganizowany 12.11.2022 r. – 2 565,00 zł

2) zbiórka do puszek w dniu 13.11.2022 r. –56 680,27 zł, w tym m.in.:

a) stoisko gastronomiczne Pań z Łączek Brzeskich – 13.073,30 zł,

b) loteria fantowa Szkoły Podstawowej w Łączkach Brzeskich i stoisko Nadleśnictwa Tuszyma – 10.108,10 zł

c)licytacje koszulek i gadżetów sportowych – 8 050,00 zł.

Łącznie do puszek zebrano 59 245,27 zł.

Do tego należy doliczyć również kwoty za przedmioty z licytacji, przelane bezpośrednio na konto Fundacji Siepomaga. Wstępne szacunki wskazują, że udało się zebrać niemal 64 tys. zł.

Dziękujemy Państwu za okazaną pomoc, za życzliwe podejście i otwarte serce. Ale to jeszcze nie koniec, wciąż trwają zbiórki podczas innych wydarzeń towarzyszących. Jeśli ktoś ma chęć i możliwość, zachęcamy do przyłączenia się i wsparcia małego Filipka. Koniec zbiórki już 16 grudnia!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa