W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Relacje z wydarzeń Rozrywka

Festyny na powitanie szkoły [PROGRAM]

Samorządowe Rady Osiedli, Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu i Spółdzielczy Dom Kultury  zapraszają  na osiedlowe festyny plenerowe „WITAJ SZKOŁO”.
                                            
Mnóstwo konkursów – oczywiście z nagrodami, dobra zabawa i wspaniała atmosfera.      
                                   

Festyny odbędą się przy filiach Spółdzielczego Domu Kultury na trzech mieleckich osiedlach: Szafera, Lotników i Kopernika.
                                    
W dniu  7 września – środa – od godziny 16:00 odbędzie się pierwszy festyn zabawowy na osiedlu Szafera,
ul. Botanicznej 1, na placu przy Filii nr II.
                                             
Kolejny festyn odbędzie się w dniu 8  września – czwartek  – od godziny 16:00  na osiedlu Lotników, na placu zabaw przy Filii nr I (ul. Bajana 20 A).
                                    
Ostatni wspólny festyn, na jaki SDK chce zaprosić wszystkie dzieci młodzież odbędzie się w piątek 9 września również od godziny 16:00 na osiedlu Kopernika przy ul. Kusocińskiego 13 A. Impreza będzie miała na placu zabaw za Spółdzielczym Domem Kultury. 
                               
Na festynach  instruktorzy Spółdzielczego Domu Kultury przedstawią ofertę programową na zajęcia w SDK i  Filiach na właśnie rozpoczynający się  rok szkolny.
                                            
Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji: na najmłodszych czekać będzie „Kolorowe miasteczko” z zabawkami i sprzętem z animatorkami, które przez cały czas festynu będą się z nimi bawić. Dla starszych SDK przygotował mnóstwo konkursów z nagrodami w postaci przyborów szkolnych i oczywiście słodyczy ufundowanych przez Urząd Miasta Mielca, Samorządowe Rady Osiedli Lotników, Szafera i Kopernika oraz  Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu. Serdecznie zapraszamy.
                            
IMG_7858
                                                    
IMG_7851

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa