W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

FIFA 2021 ze PGE FKS Stalą Mielec [FOTO]

W tym roku po raz pierwszy gracze popularnej na całym świecie gry FIFA dostępniej na konsolach oraz komputerach PC mogli grać naszą drużyną Stal Mielec.

Ma to oczywiście związek z awansem Stali do Ekstraklasy. FIFA to – seria komputerowych gier sportowych o tematyce piłki nożnej, wyprodukowanych przez kanadyjski odłam amerykańskiego przedsiębiorstwa Electronic Arts, EA Sports. Pierwsza wersja (FIFA International Soccer) ujrzała światło dzienne w 1994 roku. Od wydania gry FIFA Football 2003 seria jest polonizowana, a w grze FIFA 06 po raz pierwszy dodano polski komentarz (w rolach komentatorów pojawiają się: Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz i Jacek Laskowski). Także tamtego roku dodano pierwszy raz polską ekstraklasę.

W czasach kiedy Stal Mielec rozgrywała mecze w najwyższej grupie rozgrywkowej, polska liga nie była brana pod uwagę przy tworzeniu gry FIFA. Dziś fani tej gry mogą wcielać się w zawodników naszej Stali lub kreować karierę trenera naszej drużyny rozgrywającej mecze na stadionie troszeczkę przypominającej stadion przy ulicy Solskiego. W czasach pandemii jest to dla fanów mieleckiej drużyny niebywała okazja, gdzie nawet nie mogą dopingować Stali na stadionie miejskim. Miejmy nadzieje, że wirtualna drużyna pojawi się w kolejnych latach, a to dzięki utrzymaniu się Stali Mielec w Ekstraklasie. 

Turnieje, jakie były organizowane w naszym mieście dla graczy na konsoli Play Station w Fifę teraz będą znacznie atrakcyjniejsze dzięki możliwości gry piłkarzami oraz całą drużyną PGE FKS Stal Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa