W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Filmowy kwiecień w Multikinie!

Kwiecień to wspaniały czas na wyjście do kina i zanurzenie się w filmowym świecie. Na widzów będą czekały między innymi: „Air”, „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, „Skołowani”, „Czarodziejski flet” oraz „Piękna katastrofa”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

Prezentujemy kilka powodów, dla których warto wybrać się do Multikina w kwietniu! Widzowie będą mogli uczestniczyć w pokazach premierowych, przedpremierowych oraz w weekendzie z Coca Cola!  5 kwietnia do kin wejdzie „Air” nagradzanego reżysera Bena Afflecka z Mattem Damonem w roli głównej. Film ukazuje niewiarygodne okoliczności, prowadzące do zawiązania przełomowej współpracy między wówczas początkującym Michaelem Jordanem, a nowo powstającym działem koszykarskim koncernu Nike. To partnerstwo, dzięki marce Air Jordan, zrewolucjonizowało świat sportu i współczesną kulturę. 9 i 10 kwietnia odbędą się przedpremierowe pokazy komedii pozytywnie romantycznej „Skołowani” – polskiej wersji historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. To pełna uroku opowieść o spotkaniu Maksa – wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej Julii. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. Druga przedpremierowa propozycja to film „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, który przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Obie produkcje trafią do kin premierowo 14 kwietnia.

12 kwietnia do kin wejdzie „Egzorcysta papieża”. To historia o włoskim księdzu Gabrielu Amorth, który przeprowadzał egzorcyzmy dla Watykanu. W roli Amortha widzowie zobaczą Russella Crowe.
Autorami scenariusza są: Evan Spiliotopulos („Sanktuarium”), R. Dean McCreary oraz Chester Hastings. Natomiast 14 kwietnia, poza „Skołowanymi” oraz „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, w repertuarze wybranych kin sieci Multikino znajdą się: film fantasy „Renfield” z Nicolasem Cagem w roli Drakuli oraz „Bezmiar” z Penelope Cruz. Widzowie, którzy między 14 a 16 kwietnia br. wybiorą się do Multikina mogą skorzystać z weekendu z Coca Cola! Klienci kupujący duży zestaw z Coca Colą otrzymają voucher, który od 1 do 31 maja br. będą mogli wymienić na bilet na dowolny film z repertuaru sieci Multikino. 

Horror „Martwe zło: Przebudzenie” oraz musical „Czarodziejski flet” wejdą do kin 21 kwietnia. Natomiast 28 kwietnia premierę ma „Piękna katastrofa” – ekranizacja pełnego humoru i namiętności bestsellera, który podbił serca milionów fanów na świecie. W filmie Travis jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby nie chce mieć do czynienia. Noce spędza walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu. Ale Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: Jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć

W kwietniowym repertuarze Multikina nie zabraknie cyklicznych pokazów w ramach „OFFowych czwartków ze Storytel”. W repertuarze widzowie znajdą: „Blisko”  w reżyserii Lukasa Dhonta (6.04), „Prawdziwe życie aniołów” (13.04) z Krzysztofem Globiszem i Kingą Preis w rolach głównych, „Bo się boi” (20.04) z Joaquinem Phoenixem oraz „Aftersun” (27.04) z rewelacyjnym Paulem Mescalem w roli głównej.

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl. Zachęcamy również do słuchania podcastu „Do zobaczenia w Multikinie” https://open.spotify.com/show/2BVhWOgIaQP3PkCSDWfwTc, w którym w cyklu „Kanapa Knapa w Multikinie” są dostępne rozmowy z odtwórcami głównych ról w filmach, które można oglądać w Multikinie.

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa