W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Sport

Finał Enea Cup dla radomyślan

Dwie drużyny piłki ręcznej ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim awansowały do finału turnieju Enea Cup.

23 maja odbyła się trzecia runda rozgrywek Podkarpackiej Ligi Młodzieżowej Piłki Ręcznej Enea Cup, w których udział wzięły dwa zespoły z Radomyśla Wielkiego. Była to ostatnia tura spotkań, która decydowała o kwalifikacji do finału. Po zaciętych meczach wszystkie drużyny zgromadziły tyle samo punktów, a o miejscach zadecydował lepszy bilans bramkowy. Ostatecznie obie drużyny z Radomyśla Wielkiego uplasowały się na 2. miejscu tym samym awansując do finału.

Po trzech rundach zmagań docenieni zostali radomyscy bramkarze, Mikołaj Humaj z klasy VI i Kacper Gibek z klas IV-V, wybrani najlepszymi zawodnikami na swoich pozycjach. Opiekunem drużyn była Maria Dubiel.

Zespół klas VI (od góry od lewej): Arkadiusz Kużdżał, Mateusz Machnik, Milena Kieraś, Weronika Kopacz, Gabriela Pisarczyk, Wiktor Machnik, Sławomir Leśniowski, Mikołaj Humaj, Wiktor Pleban i Maksymilian Guła.

Zespół klas IV-V (od góry od lewej): Kacper Gibek, Jakub Kieraś, Jakub Maj, Łukasz Wilk, Wiktor Szpyrka, Szymon Gałat, Igor Sito, Igor Szocik, Wiktor Kilian i Maja Kilian.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mateusz Kochalski bramkarzem sezonu 2023/2024 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Wiktoria Miąso została Mistrzynią Europy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa