W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Finał konkursu COP w Stalowej Woli

W piątek 24 listopada 2017 roku Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się finał „Międzymiastowego interaktywnego turnieju wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym” .

Nasze miasto reprezentowali uczniowie klasy 3d z Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1: Szymon Antończyk, Marek Gołębiowski oraz Kacper Wójcik, którzy wcześniej zostali zwycięzcami etapu miejskiego. W trakcie konkursu rywalizowali z reprezentacjami innych miast znajdujących się na terenie dawnego COP.

Nasi reprezentanci wykazali się olbrzymią wiedzą o historii COP zajmując ostatecznie 2 miejsce a zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy. Sam konkurs połączony był z promocją monety wyemitowanej przez Narodowy Bank Polski oraz debatą na temat historii i współczesności Centralnego Okręgu Przemysłowego.  Impreza stanowiła także zwieńczenie obchodów 80 rocznicy utworzenia COP. Gratulujemy naszej drużynie.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa