W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” 2017 [FOTO]

Z wielką satysfakcją informujemy, że uczennica Szkoły Podstawowej im. Kar. Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie – Julianna Kopala zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom” 2017 w kategorii klas I – III.

Finał konkursu odbył się 8 kwietnia 2017 r. w Warszawie. Na etap ogólnopolski zakwalifikowano 305 prac z 13 województw, praca plastyczna Julianny zyskała najwyższe uznanie w oczach konkursowego jury.

Laureatka osobiście odebrała dyplom i nagrodę podczas uroczystego podsumowania konkursu, który odbył się w budynku Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie. Dodatkową nagrodą dla wszystkich laureatów konkursu było zwiedzanie Zamku Królewskiego połączone z pouczającą lekcją historii.

Juliannie w wyjeździe i uroczystości towarzyszyła mama Ewelina Kopala oraz pani Agata Borkowska-Gazda pod okiem której powstała nagrodzona praca plastyczna.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa