W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Finał Powiatowy w Unihokeju [FOTO]

W dniu 18 listopada w Padwi Narodowej odbył się Finał Powiatowy w Unihokeju w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły najlepsze szkoły z Powiatu Mieleckiego. SP Padew Narodowa, SP Gawłuszowice, SP Borowa, SP Tuszów Narodowy.

Zawody zostały rozegrane systemem ,,każdy z każdym”. W końcowym dwie drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego. Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
– 1. miejsce – SP Padew Narodowa
– 2. miejsce – SP Gawłuszowice
– 3. miejsce – SP Borowa
– 4. miejsce – SP Tuszów Narodowy

Drużyna dziewcząt i chłopców kl. VI i VIII – unihokej w Półfinałach   Wojewódzkich.

Dziewczęta kl. VI. – Mistrzyniami Powiatu Mieleckiego

Chłopcy kl. VI.  –     Wicemistrzami Powiatu Mieleckiego

Dziewczęta kl. VIII  – Mistrzyniami Powiatu Mieleckiego

Chłopcy kl. VIII  –     Mistrzami Powiatu Mieleckiego

                                           

Dnia 12.11.2019r. na Hali Sportowej w Padwi  Narodowej   odbyły  się   Finały Powiatowe w unihokeju dziewcząt  w ramach Igrzysk Dzieci.

 W  Finałach Powiatowych uczestniczyły  drużyny  z następujących szkół:

– SP Padew Narodowa

– SP Gawłuszowice

– SP Borowa

– SP Gliny Małe

– SP Tuszów Narodowy.

System rozgrywek „ każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa  turnieju:

I miejsce  SP Padew Narodowa– awans do Półfinałów Wojewódzkich

II miejsce SP Gawłuszowice –  awans do Półfinałów Wojewódzkich

III miejsce SP Gliny Małe

IV miejsce SP SP Tuszów Narodowy

V miejsce SP Borowa

Skład reprezentacji  dziewcząt:

Bielecka Dagmara, Burghardt Martyna, Klich Anna, Krupska Karolina, Lis Emilia, Mazur Wiktoria, Piechota Oliwia, Skórska Nikola, Sroczyńska Martyna, Woźniak Wiktoria, Wójcik Daria.

        Dnia 14.11.2019r. na Hali Sportowej w Padwi  Narodowej   odbyły  się  Finały Powiatowe w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

 W  Finałach Powiatowych uczestniczyły  drużyny  z następujących szkół:

System rozgrywek ” grupowy”:

 Grupa A:

– SP Padew Narodowa

– SP Gawłuszowice

– SP Borowa

Grupa B:

– SP Tuszów Narodowy

– SP Gliny Małe

– SP Wola Mielecka.

Klasyfikacja końcowa  turnieju:

I miejsce  SP Wola Mielecka– awans do Półfinałów Wojewódzkich

II miejsce SP Padew Narodowa – – awans do Półfinałów Wojewódzkich

III miejsce SP Gawłuszowice

IV miejsce SP Borowa

V miejsce SP Gliny Małe

VI miejsce SP Tuszów Narodowy.

 Skład  reprezentacji  chłopców:

 Barszcz Krzysztof, Bolon Jakub, Brożyna Jakub, Burdzel Michał, Dulik Sebastian, Górski Kacper, Hyjek Jakub, Krępa Daniel, Kusek Artur, Piechota Mateusz, Pieróg Patryk, Uzar Stanisław.

Opiekun: J. Kucharczyk

Dnia 18 11.2019r. na Hali Sportowej w Padwi  Narodowej   odbyły  się  Finały Powiatowe w unihokeju dziewcząt  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 W  Finałach Powiatowych uczestniczyły  drużyny  z następujących szkół:

System rozgrywek „każdy z każdym”

 1. SP Padew Narodowa

2. SP Gawłuszowice

3. SP Borowa

4. Tuszów Narodowy.

 Klasyfikacja Końcowa  turnieju:

I miejsce  SP Padew Narodowa – awans do Półfinałów Wojewódzkich

II miejsce SP Gawłuszowice – – awans do Półfinałów Wojewódzkich

III miejsce SP Borowa

IV miejsce SP Tuszów Narodowy

Skład reprezentacji  dziewcząt: Barszcz Aleksandra, Bernat Magdalena, Burdzel Karolilna, Burdzel Katarzyna, Kilian Julia, Kmuk Natalia, Lombara Klaudia, Paterak Wiktoria, Skórska Klara, Uzar Katarzyna.

Dnia 19.11.2019r. na Hali Sportowej w Padwi  Narodowej   odbyły  się   Finały Powiatowe w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 W  Finałach Powiatowych uczestniczyły  drużyny  z następujących szkół:

System rozgrywek „grupowy”:

  Grupa A:

– SP Padew Narodowa

– SP Borowa

– SP Wola Mielecka

Grupa B:

– SP Gliny Małe

– SP Tuszów Narodowy

– SP Gawłuszowice

Klasyfikacja końcowa  turnieju:

I miejsce  SP Padew Narodowa– awans do Półfinałów Wojewódzkich

II miejsce SP Gliny Małe– – awans do Półfinałów Wojewódzkich

III miejsce SP Wola Mielecka

IV miejsce Tuszów Narodowy

V miejsce Gawłuszowice

VI miejsce Borowa

Skład reprezentacji chłopców: Brzoza Michał, Burdzel Jakub, Juszak Wojciech, Kołek Piotr, Kurgan Kacper, Marek Bartłomiej, Mikiera Michał, Piechota Krystian, Sroczyński Hubert, Wójcik Eryk.

Opiekun. M. Bobula.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości