W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Finaliści olimpiad przedmiotowych w Radomyślu Wielkim

Czworo uczniów szkół z terenu radomyskiej gminy Radomyśl Wielki awansowało do finałowych etapów konkursów z historii i chemii.

Zofia Siembab, uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej w Zdziarcu zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego. Zosię do konkursu przygotowywała nauczycielka Bożena Rajska. 

Drugim uczniem, który może pochwalić się takim sukcesem jest także Jakub Węglarz, z klasy VIII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzie. Ucznia do konkursu z historii przygotowywał nauczyciel Adam Mroczek.

Również w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dulczy Wielkiej mamy finalistę etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii. Jest nim Dominik Ryba uczeń klasy VI. – Przed nim dużo pracy, gdyż ze względu na wiek musi przed finałem, planowanym na 14 kwietnia, opanować rozszerzony materiał z historii z klasy VII i VIII. Niemniej wierzymy, że jego pasja oraz pomoc rodziców i nauczyciela Dariusza Niedbałowskiego pozwolą mu osiągnąć sukces – przekazuje dyrektor szkoły Agnieszka Snuzik.

Konkursy przedmiotowe organizuje Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie. Są one adresowane do uczniów szczególnie zainteresowanych danym przedmiotem, a więc posiadającym dużą wiedzę. Trzymamy mocno kciuki i życzymy młodym miłośnikom dziejów Polski i świata powodzenia na najwyższym szczeblu rywalizacji.

To nie koniec sukcesów. Uczeń kl. VIII Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Rudzie, Alan Wisz zakwalifikował się do finału Tarnowskiego Konkursu Chemicznego. Jest on organizowany dla uczniów szkół podstawowych przez Katedrę Chemii Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie i ma zasięg ogólnopolski. Alanowi życzymy sukcesu w finałowych zmaganiach.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sukces Karoliny uczennicy z Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

Wiadomości Mielec

Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa